دسته‌بندی نشده

آجر نقش جهان |مسیبی|۰۹۰۲۱۶۸۸۱۲۲|تولید انواع آجر|Ajorplus

 

آجرپلاس به عنوان تنها نمایندگی رسمی و انحصاری آجر نقش جهان اصفهان می باشد. کارخانه آجر نقش جهان اصفهان با نزدیک به دودهه سابقه در عرصه تولید انواع آجر، از کارخانه های رده اول اصفهان می باشد.

نگاهی به سابقه آجر نقش جهان(مسیبی):

کارخانه آجرنقش جهان اصفهان از سال ۱۳۸۰ شروع به کار کرد و تا سال ۱۳۸۲ بصورت خط تولید درجه ۲ فعالیت داشت. سپس با ساخت خشک کن سلولی خط تولید درجه ۱ خود را راه اندازی کرد. این کارخانه، بیشترین تولید آجر منطقه را دارد و در سطح استان اصفهان از کارخانجات درجه ی اول محصوب میشود. آجرنقش جهان همواره در تولید مرغوب ترین محصولات پیشتاز بوده است.

روش پخت آجر در نقش جهان:

روش پخت کارخانه آجر نقش جهان به صورت خشک کن سلولی و کوره های پخت هوفمن می باشد. این روش که به پخت آلمانی معروف است، با مهندسی دقیق و بیشترین بهره برداری انجام میگیرد. در حال حاضر نیز این کارخانه ۳ خط تولید آماده سازی خاک دارد و خط دوم تولید آجر خود را راه اندازی کرده است. این خط تولید به صورت کاملا مدرن و سریع خشک می باشد. احداث راه اندازی خط تولید به صورت تونلی نیز استارت خورده است و در آینده به بهره برداری میرسد. خط تولید تونلی به صورت کاملا اتوماتیک با استفاده از ربات می باشد و هیچ گونه نیروی انسانی در مراحل تولید به کار نمیرود.

محصولات کارخانه نقش جهان اصفهان:

هم اکنون کارخانه آجر نقش جهان متنوع ترین محصولات را در ابعاد مختلف دارا می باشد. انواع سفال تیغه ۱۰ و ۱۵ هر کدام در سه نوع ابعاد متفاوت. آجر ۱۰ سوراخ ( لفتون ) قالب کوچک ، بزرگ و دوقلو به صورت بسته بندی و فله ای، آجر فوم دار ( به صورت خاک رسی و خاک شیل )، سه گل و عراقی. کارخانه آجر نقش جهان در زمینه تولید آجر ۱۰ سوراخ یا لفتون اقدامات مهم و اساسی انجام داده است و با استفاده از انواع خاک شیل مرغوب ترین محصولات را تولید می کند.

آجرنقش جهان اصفهان  آجرنقش جهان اصفهان (مسیبی)

نحوه خرید و سفارش بار از کارخانه نقش جهان(مسیبی):

شما مشتریان عزیز می توانید تمام آجر مورد نیاز خود را از آجر پلاس تهیه کنید . آجر پلاس نمایندگی رسمی و انحصاری آجر نقش جهان می باشد و محصولات خود را به سراسر ایران ارسال می کند. همینطور در زمینه آجرنما نیز مستقیم به کارخانجات آجر لینک می باشد و تمامی قیمت ها بدون نقش هیچ واسطه ای به شما مشتریان عزیز اعلام میگردد تا تجربه خرید از آجر پلاس را با اطمینان خاطر کامل داشته باشید. خرید آجر لفتون ، خرید آجر سفال و دیگر محصولات از آجرپلاس مزایای زیادی دارد. تامین بهترین آجر و آجرنما و ضمانت های خرید این مجموعه، در کنار پشتیبانی و مشاوره ی رایگان کارشناسان، از فواید خرید از آجرپلاس است.
تولید آجر
کارخانه نقش جهان
کارخانه نقش جهان

قسمتهایی از کارخانه آجر نقش جهان اصفهان (مسیبی)

ضمانت آجرپلاس و آجر نقش جهان:

همچنین تمامی محصولات نقش جهان و آجر پلاس ضمانت ۱۰۰ درصدی دارد و با کنترل کیفیت محصولات در چند مرحله مختلف درصد خرابی بار نزدیک به صفر می باشد. همینطور شما مشتریان عزیز چنانچه به هر دلیلی از سفارش خود منصرف شدید می توانید با شماره ی ۰۹۰۲۱۶۸۸۱۲۲ تماس بگیرید و در خواست لغو سفارش خود را داشته باشید. حداکثر تا ظرف ۷۲ ساعت آینده مبلغ شما بدون کسر جریمه ای به شما بازگشت داده شود.

سوالات متداول

درس کارخانه آجر نقش جهان کجاست؟

اصفهان، گزبرخوار(۱۵ کیلومتری شهراصفهان)، منطقه کوره های آجرپزی، کارخانه آجر نقش جهان-مسیبی

شماره تماس های آجرپلاس و آجرنقش جهان؟

۰۹۰۲۱۶۸۸۱۲۲-۰۹۰۲۸۱۹۰۰۹۸

نحوه ی خرید و بارگیری محصول از کارخانه ی آجر نقش جهان اصفهان؟

شما عزیزان میتوانید به روش آنلاین از سایت آجر پلاس و یا تماس تلفنی با شماره ۰۹۰۲۱۶۸۸۱۲۲۲ خرید خود را نهایی کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۳.۷]
Summary
کارخانه آجرنقش جهان اصفهان(مسیبی)
Article Name
کارخانه آجرنقش جهان اصفهان(مسیبی)
Description
کارخانه آجر نقش جهان اصفهان با نزدیک به دودهه سابقه در عرصه تولید انواع آجر، از کارخانه های رده اول اصفهان می باشد.
Author
Publisher Name
آجرپلاس
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *