دسته‌بندی نشده

انواع آجر لفتون و کاربرد هریک ازآنها✔️|AjorPlus

آجر لفتون

آجر لفتون دارای تنوع زیادیست که هر بک کاربرد های متفاوتی دارد. در این مقاله به بررسی هریک می پردازیم. قیمت آجر لفتون نیز بسته به نوع آن و کاربردهایش و همچنین کیفیت محصول متفاوت است. 

انواع آجر لفتون و کاربرد هریک : 

کاربردهای متفاوت آجر لفتون ده سوراخ، این محصول ساختمانی را به یکی از محبوبترین مصالح ساختمانی تبدیل کرده است. قیمت مناسب و کیفیت بالای محصول( درصورت تهیه از محل معتبر) از دیگر مزایای این آجر است. در زیر به بررسی هریک از انواع آن می پردازیم و کاربرد هریک را جداگانه معرفی می کنیم: 

جهت بازدید از محصولات آجر ده سوراخ کلیک کنید

لفتون قالب کوچک: 

آجر لفتونقالب کوچک دارای ابعاد ۵*۵.۸*۵.۱۸ با جرم  ۸۰۰ گرم می باشد که بیشتر برای طاق زنی مورد استفاده قرار می گیرد. این آجر یکی از تولیدات کارخانه ی آجر نقش جهان اصفهان می باشد که شما میتوانید از آجرپلاس به عنوان تنها نمایندگی رسمی و انحصاری آن مجموعه تهیه کنید. 

لفتون قالب بزرگ:

آجر لفتون قالب بزرگ دارای ابعاد ۵.۵*۱۰*۲۱ با جرم ۱۱۰۰ گرم که یکی از انواع پرکاربرد و پر فروش این نوع آجر است. از موارد کاربرد قالب بزرگ میتوان به استفاده از آن در راه پله ها، ساخت شومینه، نمای داخلی و نمای بیرونی ساختمان اشاره کرد. از مهم ترین کاربردهای لفتون قالب بزرگ استفاده  از آن در سوله سازی هست. برای ساخت سوله های صنعتی، ورزشی، تولیدی و خدماتی مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو این آجر به آجر سوله سازی نیز معروف شده است. 

لفتون دوقلو:

یکی از انواع آجر ده سوراخ که بسیار مفید است اما کمتر به آن توجه می شود، آجر لفتون دو قلو است. این آجر درواقع همان آجر لفتون قالب کوچک است که از سمت عرض به صورت دوبل در کنار هم قرار می گیرد. در واقع در هنگام تولید خشت خام، با تغییر اندازه ی برش، لفتون دوقلو تولید میشود. 
از جمله کاربرهای آن نیز، استفاده در طاق زنی است که صرفه ی اقتصادی بیشتری نسبت به آجرلفتون قالب کوچک دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۵]
Summary
انواع آجر لفتون و کاربرد هریک ازآنها✔️|AjorPlus
Article Name
انواع آجر لفتون و کاربرد هریک ازآنها✔️|AjorPlus
Description
آجر لفتون انواع متفاوتی چون قالب کوچک، قالب بزرگ،دوقلو ... دارد که هریک در قسمتهایی از ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد.آجر پلاس جهت خرید بهتر شما این اطلاعات را در اختیارتان قرار می دهد
Author
Publisher Name
آجرپلاس
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *