دسته‌بندی نشده

قیمت سفال فوم دار در اصفهان| آجرپلاس

آجر سفال فوم دار

آجر سفال فوم دار یکی از محصولات منحصر به فرد در قسمت محصولات سفال است. این آجر دارای یک فضای خالی در میان آن می باشد که فوم در بین آن قرار می گیرد. فوم قرار گرفته خاصیت عایقی در برابر صدا، حرارت و رطوبت را به آجر اضافه می کند. این محصول خاص به ندرت در ایران تولید میشود اما تقاضای بالایی دارد. در اصفهان ۳ الی ۴ کارخانه آجر سفال فوم دار تولید می کنند که یکی از آن ها کارخانه آجر نقش جهان ( مسیبی ) می باشد. 

کاربرد های آجر سفال فوم دار:

آجر سفال فوم دار  که به نام های دیگری چون تیغه فوم دار،سفال یونولیتی، بلوک فوم دار، سفال عایقی و غیره نیز شناخته میشود، در قسمت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این آجر بدلیل خاصیت عایقی در برابر حرارت در مناطق گرم و کویری در دیواره های خارجی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین بدلیل مقاوم بودن و عایق بودن در برابر رطوبت، در مناطق رطوبتی نیز، در خارج ساختمان کاربرد دارد. همچنین بدلیل عایق بودن در برابر صد، در دیواره های داخلی و ساخت اتاق هایی که نیاز به عایق صدا دارد نیز کاربرد دارد. 

قیمت آجر سفال فوم دار: 

آجر سفال فوم دار نقش جهان از نوع ممتاز و درجه ۱ می باشد و دارای کیفیت بسیار بالاییست. این آجر در دونوع فوم دار ۱۸*۳۶ + نیمه و ۱۸*۳۶ قرمز ، در فروشگاه آجرپلاس موجود و قابل سفارش می باشد. قیمت آجر سفال فوم دار در وبسایت آجرپلاس بصورت روزانه آپدیت و به روزرسانی میشود و شما با بررسی آن میتوانید اقدام ب خرید این محصول ساختمانی لوکس  پرکاربرد کنید. 

در مجله آجر پلاس بیشتر در مورد انواع آجر سفال بخوانید

خرید آجر سفال فوم دار از آجر پلاس: 

روش های خرید از آجرپلاس به دو روش آنلاین و تلفنی می باشد. در روش آنلاین با مراجعه به صفحه محصول و انتخاب تعداد قالب مورد نظر و تکمیل فرآیند بلافاصله با شما تماس گرفته و فرآیند بارگیری و ارسال انجام خواهد گرفت. در صورتی که قصد دارید کیفیت بار را قبل از خرید بررسی کنید، میتوانید در خواست خود را در واتساپ و یا بصورت تلفنی اعلام کنید، تا چند قالب از بار مورد نظر شما برایتان ارسال شودف و یا آدرس پروژه های اجرا شده در نزدیکی محل زندگیتان داده شود و شما از نزدیک کیفیت محصولات را بررسی کنید و سپس سفارش دهید. 


شماره تماس ها جهت مشاوره رایگان و خرید: ۰۹۰۲۱۶۸۸۱۲۲

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
Summary
قیمت سفال فوم دار در اصفهان| آجرپلاس
Article Name
قیمت سفال فوم دار در اصفهان| آجرپلاس
Description
آجر سفال فوم دار با کیفیت و ممتاز در فروشگاه آجرپلاس. قیمت سفال فوم دار را در وبسایت ما ببینید و مقایسه کنید.
Author
Publisher Name
آجر پلاس
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *